- -60,00 €
Hľadaš spoľahlivý horský bicykel pre deti alebo rekreačné jazdenie? Cannondale Trail 26″ je ideálny trail bike s ľahkým hliníkovým rámom SmartForm C3, skrytým vedením bowdenov a kvalitnými mechanickými kotúčovými brzdami pre bezpečné brzdenie za každých podmienok. Vybavený je prednou odpruženou vidlicou Suntour M3030 s 63 mm zdvihom a 8-prevodovým radením microSHIFT, čo zabezpečuje plynulú jazdu v teréne aj na cestách. Plášte **Kenda Small Block 8 (26 × 1.95) **poskytujú skvelú trakciu na trailoch aj nespevnených cestách. Ergonomické gripy a sedlo Cannondale zvýrazňujú komfort jazdy. Tento model je skvelou voľbou pre mladších jazdcov aj dospelých, ktorí chcú spoľahlivý, univerzálny horský bicykel s kotúčovými brzdami a kvalitnými komponentmi pre každodenné jazdenie.
Ako vybrať správnu veľkosť bicykla?
Našli ste lepšiu cenu? Napíšte nám!
| RÁM | All-New, SmartForm C3 Alloy, StraightShot hidden cable routing, disc brakes, rack/fender mounts |
| PLATFORMA | TRAIL KIDS G2 |
| VIDLICA | Suntour M3030, 63mm, coil with preload adjuster |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | Semi-Integrated, 1-1/8" |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | Cartridge, square taper |
| PEDÁLE | Wellgo Composite Platform |
| PREHADZOVAČKA | MicroSHIFT MEZZO M26L |
| RADENIE | microSHIFT, 8-speed |
| REŤAZ | KMC X8, 8-speed |
| KĽUKY | Prowheel, Pro-V30, 152mm length, 30T |
| KAZETA | Sunrace, 11-34, 8-speed |
| BRZDY | Tektro Mechanical Disc, 160/160mm rotors |
| BRZDOVÉ PÁKY | Promax BL81 |
| NÁBOJE | (F) Sealed Alloy Disc, 12x100mm / (R) Sealed Alloy Disc |
| RÁFIKY | Cannondale Disc, double wall w/eyelet, 32h |
| ŠPICE | Stainless steel, 14g |
| PLÁŠTE | Kenda Small Block 8, 26 x 1.95" |
| RIADIDLÁ | 6061 Alloy, 25mm rise, 10° sweep, 30mm rise, 580mm |
| PREDSTAVEC | Alloy Ahead, 31.8mm |
| GRIPY | Cannondale Performance |
| SEDLO | Cannondale Ergo |
| SEDLOVKA | Alloy, 25.4mm |
| EXTRA | Kickstand |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |
Cannondale TechBook 2025 obsahuje komplexné informácie o rámoch, komponentoch a dieloch použitých na bicykloch Cannondale.
Stiahnuť (54.75MB)Hľadaš spoľahlivý horský bicykel pre deti alebo rekreačné jazdenie? Cannondale Trail 26″ je ideálny trail bike s ľahkým hliníkovým rámom SmartForm C3, skrytým vedením bowdenov a kvalitnými mechanickými kotúčovými brzdami pre bezpečné brzdenie za každých podmienok. Vybavený je prednou odpruženou vidlicou Suntour M3030 s 63 mm zdvihom a 8-prevodovým radením microSHIFT, čo zabezpečuje plynulú jazdu v teréne aj na cestách. Plášte **Kenda Small Block 8 (26 × 1.95) **poskytujú skvelú trakciu na trailoch aj nespevnených cestách. Ergonomické gripy a sedlo Cannondale zvýrazňujú komfort jazdy. Tento model je skvelou voľbou pre mladších jazdcov aj dospelých, ktorí chcú spoľahlivý, univerzálny horský bicykel s kotúčovými brzdami a kvalitnými komponentmi pre každodenné jazdenie.
Cannondale Trail 24 je detský horský bicykel s 24" kolesami vhodný na cyklocesty aj terén, ideálny pre mladších jazdcov, ktorí chcú objavovať trail aj mimo asfaltu. Má ľahký a odolný hliníkový rám SmartForm C3 Alloy s možnosťou upevnenia nosiča alebo blatníkov. Predná vidlica SunTour XCT-JR so zdvihom 50 mm tlmí nerovnosti terénu, zatiaľ čo 8-rýchlostné radenie microSHIFT a široká kazeta Shimano, wide range 11-32 uľahčujú jazdu v rôznom teréne. Bicykel je vybavený spoľahlivými komponentmi, ako sú Promax V-Brakes, pevné hliníkové ráfiky Cannondale a terénne plášte Kenda Small Block 8 24×1,95″ pre dobrú trakciu. Komfort zvyšujú ergonomické gripy a sedlo Cannondale Kid’s Comfort
Cannondale Trail 24 je detský horský bicykel s 24" kolesami vhodný na cyklocesty aj terén, ideálny pre mladších jazdcov, ktorí chcú objavovať trail aj mimo asfaltu. Má ľahký a odolný hliníkový rám SmartForm C3 Alloy s možnosťou upevnenia nosiča alebo blatníkov. Predná vidlica SunTour XCT-JR so zdvihom 50 mm tlmí nerovnosti terénu, zatiaľ čo 8-rýchlostné radenie microSHIFT a široká kazeta Shimano, wide range 11-32 uľahčujú jazdu v rôznom teréne. Bicykel je vybavený spoľahlivými komponentmi, ako sú Promax V-Brakes, pevné hliníkové ráfiky Cannondale a terénne plášte Kenda Small Block 8 24×1,95″ pre dobrú trakciu. Komfort zvyšujú ergonomické gripy a sedlo Cannondale Kid’s Comfort
Hľadaš spoľahlivý horský bicykel pre deti alebo rekreačné jazdenie? Cannondale Trail 26″ je ideálny trail bike s ľahkým hliníkovým rámom SmartForm C3, skrytým vedením bowdenov a kvalitnými mechanickými kotúčovými brzdami pre bezpečné brzdenie za každých podmienok. Vybavený je prednou odpruženou vidlicou Suntour M3030 s 63 mm zdvihom a 8-prevodovým radením microSHIFT, čo zabezpečuje plynulú jazdu v teréne aj na cestách. Plášte **Kenda Small Block 8 (26 × 1.95) **poskytujú skvelú trakciu na trailoch aj nespevnených cestách. Ergonomické gripy a sedlo Cannondale zvýrazňujú komfort jazdy. Tento model je skvelou voľbou pre mladších jazdcov aj dospelých, ktorí chcú spoľahlivý, univerzálny horský bicykel s kotúčovými brzdami a kvalitnými komponentmi pre každodenné jazdenie.
CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. používa cookies aby ste mohli plnohodnotne používať naše stránky. Kliknutím na tlačidlo „SÚHLASÍM“ súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií o ochrane súkromia.