- -34,00 €
Ako vybrať správnu veľkosť bicykla?
Našli ste lepšiu cenu? Napíšte nám!
| RÁM | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| PLATFORMA | TRAIL KIDS G2 |
| VIDLICA | SunTour XCT-JR 24, 50mm travel, 1-1/8" steerer, coil, w/ canti mounts |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | FSA, Alloy, 1-1/8 |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | Cartridge, square taper |
| PREHADZOVAČKA | microSHIFT M21S |
| RADENIE | microSHIFT, 8-speed trigger shifter |
| REŤAZ | KMC Z8.1, 8-speed |
| KĽUKY | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
| KAZETA | Sunrace, wide range 12-32, 8-speed |
| BRZDY | Promax V-Brake |
| BRZDOVÉ PÁKY | Alloy, linear pull |
| NÁBOJE | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8-speed freehub |
| RÁFIKY | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| ŠPICE | Steel, 14g Black |
| PLÁŠTE | Kenda Small Block 8, 24 x 1.95" |
| RIADIDLÁ | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| PREDSTAVEC | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| GRIPY | Cannondale Kid's Comfort |
| SEDLO | Cannondale Kid's Comfort |
| SEDLOVKA | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| EXTRA | Kickstand |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |
CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. používa cookies aby ste mohli plnohodnotne používať naše stránky. Kliknutím na tlačidlo „SÚHLASÍM“ súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií o ochrane súkromia.