MOŽNOSTI DOPRAVY
-

OSOBNÝ ODBER V PREŠOVE OSOBNÝ ODBER V PREŠOVE

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť ZADARMO osobne v našej predajni v Prešove na Rusínskej ulici v rámci otváracích hodín. O pripravenosti objednávky na výdaj Vás budeme informovať notifikačnou SMS alebo e-mailom. Ak je tovar skladom, výdaj je možný v deň vytvorenia objednávky. Ak je tovar skladom u dodávateľa, objednávku je možné prebrať deň nasledujúci od vytvorenia objednávky, najneskôr však do 48 hodín po vytvorení objednávky v pracovné dni. 


BCP™ KURIÉR (VÝCHODNÉ SLOVENSKO) BCP™ KURIÉR (okres Prešov +25km)

Vyškolený personál BIKE CENTRA PREŠOV™ Vám tovar doručí na Vami zvolenú adresu v rámci pracovných dní: pondelok - piatok, v čase od 7:00 - 19:00 hod.. Pridanou hodnotou je možnosť konzultácie priamo na mieste preberania.
Za dovoz tovaru na Vami zvolenú adresu v rámci okresu Prešov a okolia do 25 kilometrov si účtujeme poplatok -12.00,- EUR s DPH.


dhl=  KURIÉR SLOVENSKEJ POŠTY (SLOVENSKO)

Tovar Vám doručí kuriér spoločnosti Slovenská pošta, a.s. na Vami zvolenú adresu v rámci pracovných dní: pondelok - piatok.
Slovenská pošta ponúka expresné doručenie sledovaných zásielok.
Bicykel bude poskladaný a nastavený. Jediné čo budete musieť je založiť predné koleso do vidly a nájsť v sebe odhodlanie vyraziť na prvú jazdu.
Za dovoz tovaru na Vami zvolenú adresu v rámci Slovenska si účtujeme poplatok -6.00,- EUR s DPH.