V HOTOVOSTI ALEBO KARTOU PRI OSOBNOM ODBERE

Vašu objednávku si môžete prevziať osobne na našom SHOWROOME v Prešove na ul. Rusínska č. 5 v rámci otváracích hodín:

PONDELOK - PIATOK : 09:00 - 17:00

Akonáhle pre Vás na showroome objednávku pripravíme, obdržíte od nás potvrdzujúcu SMS správu a e-mail.


 PLATBA PREVODOM NA ÚČET V EUR.

Názov banky : Fio banka, a.s.

Číslo účtu : 2102001118 / 8330

IBAN : SK1883300000002102001118

BIC/SWIFT : FIOZSKBAXXX

Po potvrdení objednávky nám peniaze zasielate na účet v Fio banka, a.s.

Na hore uvedené číslo účtu, variabilný symbol a čiastku nájdete v potvrdzujúcom e-maile vygenerovanom pri potvrdení objednávky.

Po pripísaní platby na účet obdržíte potvrdenie e-mailom a Vaša objednávky bude expedovaná v najbižšom možnom čase.


 PLATBA NA DOBIERKU PRI PREBERANÍ TOVARU.

Platba na dobierku je najčastejším a najbezpečnejším spôsobom platby. Za objednaný tovar zaplatíte priamo pri preberaní.

Ak využijete doručenie prostredníctvom BIKE CENTRUM PREŠOV™ KURIÉRA platba je možná len v hotovosti priamo pri preberaní tovaru. Obsah objednávky môžete najskôr skontrolovať a následne vykonáte platbu.

Ak využijete spôsob doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty, za tovar môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou na ktorejkoľvek z 1500 pobočiek Slovenskej pošty na území Slovenskej republiky.

Ak využijete spôsob doručenia prostredníctvom ZÁSIELKOVŇE, za tovar môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou (ak to umožňuje odberné miesto) na ktorejkoľvek pobočke, zmluvného partnera spoločnosti Packeta Slovakia s. r. o. na území Slovenskej republiky.


 NAKUPUJTE ŠIKOVNE, NAKUPUJTE NA SPLÁTKY.

Nečakajte a urobte si radosť už teraz. Vyberte si splátku, ktorá vám najviac vyhovuje a už zajtra sa môžete radovať zo svojho výrobku.

Splátkové produkty ponúkame v spolupráci so spoločnosťou Quatro, ktorá je súčasťou silnej bankovej skupiny VÚB Intesa Sanpaolo a na Slovensku je dlhoročným lídrom v splátkovom predaji s najvyšším trhovým podielom.