MOŽNOSTI PLATBY
-

PLATBA PREVODOM NA ÚČET V EUR.

Názov banky : Tatra banka, a. s.

Číslo účtu : 2941081606/1100

IBAN : SK2311000000002941081606

BIC/SWIFT : TATRSKBX

Po potvrdení objednávky nám peniaze zasielate na účet v Tatra banke.

Na hore uvedené číslo účtu, variabilný symbol a čiastku nájdete v potvrdzujúcom e-maile vygenerovanom pri potvrdení objednávky.

Po pripísaní platby na účet obdržíte potvrdenie e-mailom a Vaša objednávky bude expedovaná v najbižšom možnom čase.


PREČO VYUŽIŤ PLATOBNÚ BRÁNU GOPAY?

V rámci jednej platobnej brány získate všetky obľúbené platobné metódy, ktorými je možné zaplatiť za objednaný tovar či služby.

Brána si kartu nielen zapamätá, ale taktiež dokáže byť ku karte neustále prihlásená. Budúce platby budú doslova na kliknutie u všetkých obchodníkov GoPay.

Môžete si kedykoľvek overiť obsah objednávky počas platobného procesu.


PLATBA NA DOBIERKU PRI PREBERANÍ TOVARU.

Platba na dobierku je najčastejším a najbezpečnejším spôsobom platby. Za objednaný tovar zaplatíte priamo pri preberaní.

Ak využijete doručenie prostredníctvom BIKE CENTRUM PREŠOV™ KURIÉRA platba je možná len v hotovosti priamo pri preberaní tovaru. Obsah objednávky môžete najskôr skontrolovať a následne vykonáte platbu.

Ak využijete spôsob doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty, za tovar môžte zaplatiť v hotovosti alebo kartou na ktorejkoľvek z 1500 pobočiek Slovenskej pošty na území Slovenskej republiky.


NAKUPUJTE ŠIKOVNE, NAKUPUJTE NA SPLÁTKY.

Nečakajte a urobte si radosť už teraz. Vyberte si splátku, ktorá vám najviac vyhovuje a už zajtra sa môžete radovať zo svojho výrobku.

Splátkové produkty ponúkame v spolupráci so spoločnosťou Quatro, ktorá je súčasťou silnej bankovej skupiny VÚB Intesa Sanpaolo a na Slovensku je dlhoročným lídrom v splátkovom predaji s najvyšším trhovým podielom.