- -975,00 €
Ako vybrať správnu veľkosť bicykla?
Našli ste lepšiu cenu? Napíšte nám!
| RÁM | SmartForm C2 Alloy low step cargo frame, cable steering, weatherproof double kid cabin, semi-integrated cable routing, external dual battery compatible, integrated kickstand, integrated utility compartment, kids seat compatible rear rack with Racktime Sna |
| PLATFORMA | WONDERWAGEN NEO G1 |
| VIDLICA | SR Suntour Mobie 34 Cargo, BOOST DS, tapered, 80mm travel |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | Acros double sealed & tapered industrial bearings, internal cable routing |
| MOTOR | Bosch Cargo Line, 25 km/h |
| BATÉRIA | Bosch PowerPack, 545Wh |
| RIADIACA JEDNOT | Bosch LED remote + Smartphone Grip |
| NABÍJAČKA | Bosch 4A |
| PEDÁLE | Cannondale Urban |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Deore M6000 |
| RADENIE | Shimano Deore M6000, 10-speed |
| REŤAZ | Shimano HG54 10-speed |
| KĽUKY | FSA CK-320 for Bosch Gen4, 165mm, 48T |
| KAZETA | Shimano HG50, 11-36, 10-speed |
| BRZDY | Magura MT C, 4-piston hydraulic disc, 180mm front rotor, 203mm rear rotor |
| NÁBOJE | (F) Shimano HB-TC500-B, cartridge sealed bearings, 15x110mm / (R) Shimano FH-TC600-B, cartridge sealed bearings, 12x148mm thru-axle |
| RÁFIKY | Heavy Duty, Alloy, double wall, 36 hole, 35mm internal width, disc-specific |
| ŠPICE | DT Swiss Champion, 13g |
| PLÁŠTE | F) Schwalbe Pick-Up, 20x2.6" (65-406) / (R) Schwalbe Pick-Up Performance Super Defense, 20x2.35" (60-406) |
| RIADIDLÁ | Cannondale E-Series Alloy, ergo backsweep, 680mm |
| PREDSTAVEC | Cannondale 3, Alloy, 31.8mm clamp |
| GRIPY | Cannondale Ergo Performance, Lock-On |
| SEDLO | Selle Royal Wave |
| SEDLOVKA | Cannondale DownLow dropper, internal routing, 31.6, 150mm |
| EXTRA | High-visibility LED dual headlights Lezyne Super Bright rear light, heavy duty kickstand, front and rear fenders, bell, Bosch Dual-Battery Compatible, Schwalbe Air Plus high retention inner tubes, (Detachable rain cover available separately) |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |
CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. používa cookies aby ste mohli plnohodnotne používať naše stránky. Kliknutím na tlačidlo „SÚHLASÍM“ súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií o ochrane súkromia.