- Novinka
Cannondale Trail 24 je detský horský bicykel s 24" kolesami vhodný na cyklocesty aj terén, ideálny pre mladších jazdcov, ktorí chcú objavovať trail aj mimo asfaltu. Má ľahký a odolný hliníkový rám SmartForm C3 Alloy s možnosťou upevnenia nosiča alebo blatníkov. Predná vidlica SunTour XCT-JR so zdvihom 50 mm tlmí nerovnosti terénu, zatiaľ čo 8-rýchlostné radenie microSHIFT a široká kazeta Shimano, wide range 11-32 uľahčujú jazdu v rôznom teréne. Bicykel je vybavený spoľahlivými komponentmi, ako sú Promax V-Brakes, pevné hliníkové ráfiky Cannondale a terénne plášte Kenda Small Block 8 24×1,95″ pre dobrú trakciu. Komfort zvyšujú ergonomické gripy a sedlo Cannondale Kid’s Comfort
Ako vybrať správnu veľkosť bicykla?
Našli ste lepšiu cenu? Napíšte nám!
| RÁM | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| PLATFORMA | TRAIL KIDS G2 |
| VIDLICA | SunTour XCT-JR 24, 50mm travel, 1-1/8" steerer, coil, w/ canti mounts |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | FSA, Alloy, 1-1/8 |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | Cartridge, square taper |
| PEDÁLE | 0 |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Tourney TX, 8-speed |
| RADENIE | microSHIFT, trigger style, 8-speed |
| REŤAZ | KMC Z8.1, 8-speed |
| KĽUKY | Prowheel, Pro-V30, 145mm length, 30T |
| KAZETA | Shimano, wide range 11-32, 8-speed |
| BRZDY | Promax V-Brake |
| BRZDOVÉ PÁKY | Alloy, linear pull |
| NÁBOJE | (F) Sealed Alloy , QR / (R) Sealed Alloy , QR, 8-speed freehub |
| RÁFIKY | Cannondale, lightweight alloy, 24", 28h |
| ŠPICE | Steel, 14g Black |
| PLÁŠTE | Kenda Small Block 8, 24 x 1.95" |
| RIADIDLÁ | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| PREDSTAVEC | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| GRIPY | Cannondale Kid's Comfort |
| SEDLO | Cannondale Kid's Comfort |
| SEDLOVKA | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| EXTRA | Kickstand |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |
Cannondale TechBook 2025 obsahuje komplexné informácie o rámoch, komponentoch a dieloch použitých na bicykloch Cannondale.
Stiahnuť (54.75MB)Detský horský bicykel Cannondale Kids Trail Plus 24 je ideálny pre mladých jazdcov vo veku cca 7 – 12 rokov s výškou približne 124 – 137 cm. Robustný a pritom ľahký rám SmartForm C3 Alloy spolu s pevnou vidlicou z hliníkovej zliatiny zaručujú odolnosť a výbornú ovládateľnosť v teréne. Veľké 24″ plus pneumatiky (24×2,6″) od Kenda Slant Six poskytujú výbornú trakciu a pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu, zatiaľ čo mechanické kotúčové brzdy Tektro ponúkajú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. 8-rýchlostný pohon s ľahko ovládateľným radením microSHIFT je prispôsobený menším rukám a podporuje rozvoj zručností pri stúpaní či zjazdoch. Komponenty ako ergonomické sedlo a gripy Cannondale Kid’s Comfort zvyšujú komfort počas jazdy.
Cannondale Kids Trail Plus 24 – detský horský bicykel pre malé dobrodruhov. Cannondale Kids Trail Plus 24 je kvalitný a ľahký detský horský bicykel s 24“ kolesami určený pre deti od ~124 cm do 137 cm. Je postavený na odolnom hliníkovom ráme SmartForm C3, ktorý zaručuje skvelú obratnosť a nízku hmotnosť pre ľahké ovládanie v teréne. Široké plášte 24×2,6“ s vysokým objemom poskytujú istotu, trakciu a pohodlie na trailoch aj cyklotrasách. Vybavený je 8-rýchlostným pohonom microSHIFT a mechanickými kotúčovými brzdami Tektro pre bezpečné a presné brzdenie. Tento model ponúka výborný pomer výkonu a zábavy pre mladých cyklistov, ktorí chcú rozvíjať svoje schopnosti v teréne.
Cannondale Trail 24 je detský horský bicykel s 24" kolesami vhodný na cyklocesty aj terén, ideálny pre mladších jazdcov, ktorí chcú objavovať trail aj mimo asfaltu. Má ľahký a odolný hliníkový rám SmartForm C3 Alloy s možnosťou upevnenia nosiča alebo blatníkov. Predná vidlica SunTour XCT-JR so zdvihom 50 mm tlmí nerovnosti terénu, zatiaľ čo 8-rýchlostné radenie microSHIFT a široká kazeta Shimano, wide range 11-32 uľahčujú jazdu v rôznom teréne. Bicykel je vybavený spoľahlivými komponentmi, ako sú Promax V-Brakes, pevné hliníkové ráfiky Cannondale a terénne plášte Kenda Small Block 8 24×1,95″ pre dobrú trakciu. Komfort zvyšujú ergonomické gripy a sedlo Cannondale Kid’s Comfort
CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. používa cookies aby ste mohli plnohodnotne používať naše stránky. Kliknutím na tlačidlo „SÚHLASÍM“ súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií o ochrane súkromia.