- Novinka
Trail Plus 20 je ideálny detský horský bicykel pre malých dobrodruhov vo veku približne 5–8 rokov, ktorý sa nebojí terénu. Vďaka ľahkému hliníkovému rámu SmartForm C3 Alloy a pevnej vidlici je bicykel agilený a pohodlný na ovládanie. Široké a super grippy 20×2,6″ plášte nadobúdajú istotu pri jazde v teréne, pohlcujú nerovnosti a zlepšujú trakciu. Spoľahlivé kotúčové brzdy Tektro poskytujú silné a predvídateľné brzdenie aj na šotoline, zatiaľ čo 7-rýchlostný systém microSHIFT so low-torque twist shifterom je prispôsobený malým rukám a uľahčuje radenie. Komfort dopĺňajú detaily Kid’s Comfort – sedlo a gripy priamo pre deti. Tento bicykel je skvelou voľbou pre prvé trail výlety aj každodenné dobrodružstvá.
Ako vybrať správnu veľkosť bicykla?
Našli ste lepšiu cenu? Napíšte nám!
| RÁM | SmartForm C3 Alloy, IS disc mount, rack/fender mounts |
| PLATFORMA | TRAIL KIDS PLUS G2 |
| VIDLICA | SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | FSA, Alloy, 1-1/8" |
| PREHADZOVAČKA | Shimano TX, 7-speed |
| RADENIE | microSHIFT, low-torque Twist Shift, 7-speed |
| REŤAZ | KMC Z7, 1/2 x 3/32" |
| KĽUKY | Prowheel, Pro-V30, 130mm length, 30T |
| KAZETA | Sunrace, wide range 11-34, 7-speed |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | Cartridge, square taper |
| BRZDY | Tektro Mechanical Disc |
| BRZDOVÉ PÁKY | Alloy, linear pull |
| NÁBOJE | (F) KT Alloy, QR / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| RÁFIKY | Cannondale lightweight alloy, 20", 28h |
| ŠPICE | Steel, 14g Black |
| PLÁŠTE | Kenda Slant Six, 20x2.6" |
| RIADIDLÁ | Lightweight Alloy, 25.4mm, 560mm |
| PREDSTAVEC | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| GRIPY | Cannondale Kid's Comfort |
| SEDLO | Cannondale Kid's Comfort |
| SEDLOVKA | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |
| GPSR kontakt v EÚ | Cycling Sports Group Europe BV, Geeresteinselaan 57, 3931JB, Woudenberg, Netherlands, tel.: +31 88 1971 500 | www.cannondale.com |
Cannondale TechBook 2025 obsahuje komplexné informácie o rámoch, komponentoch a dieloch použitých na bicykloch Cannondale.
Stiahnuť (54.75MB)Cannondale Kids Trail Plus 20 je kvalitný 20" detský horský bicykel vhodný pre deti približne 5–8 rokov (výška cca 117–130 cm). Má ľahký a odolný hliníkový rám SmartForm C3 a pevnú hliníkovú vidlicu, čo zlepšuje ovládanie a znižuje hmotnosť. Široké 20 × 2,6" plus pneumatiky Kenda poskytujú výbornú trakciu a pohodlie v teréne, zatiaľ čo mechanické kotúčové brzdy Tektro zabezpečujú spoľahlivé brzdenie aj v mokrých podmienkach. Bicykel je vybavený 7-rýchlostným systémom microSHIFT s nízkotočivým twist radením pre jednoduché ovládanie malými rukami a celkovú všestrannosť na trailoch či lesných cestách. Sedlo a gripy sú špeciálne navrhnuté pre detskú ergonómiu, čo zvyšuje komfort jazdy.
Trail Plus 20 je ideálny detský horský bicykel pre malých dobrodruhov vo veku približne 5–8 rokov, ktorý sa nebojí terénu. Vďaka ľahkému hliníkovému rámu SmartForm C3 Alloy a pevnej vidlici je bicykel agilený a pohodlný na ovládanie. Široké a super grippy 20×2,6″ plášte nadobúdajú istotu pri jazde v teréne, pohlcujú nerovnosti a zlepšujú trakciu. Spoľahlivé kotúčové brzdy Tektro poskytujú silné a predvídateľné brzdenie aj na šotoline, zatiaľ čo 7-rýchlostný systém microSHIFT so low-torque twist shifterom je prispôsobený malým rukám a uľahčuje radenie. Komfort dopĺňajú detaily Kid’s Comfort – sedlo a gripy priamo pre deti. Tento bicykel je skvelou voľbou pre prvé trail výlety aj každodenné dobrodružstvá.
CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. používa cookies aby ste mohli plnohodnotne používať naše stránky. Kliknutím na tlačidlo „SÚHLASÍM“ súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií o ochrane súkromia.