ONLINE OBJEDNÁVKY

NON-STOP 24/7


☎ MOBIL - SERVIS BICYKLOV: 0948774117

✉ E-mail - SERVIS BICYKLOV servis @ bikecentrumpresov.sk

PONDELOK - PIATOK : 13:00 - 19:00


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR NA SERVIS BICYKLA


CELÝ BICYKEL


Základná príprava na sezónu a bezpečnú jazdu. Kontrola a dotiahnutie všetkých skrutiek a spojov bicykla. Montáž / demontáž kolies, nastavenie vôle nábojov kolies, stredového a hlavového zloženia. Kompletné nastavenie radenia a bŕzd, mazanie reťaze, kontrola a nastavenie pätky prehadzovača. Čistenie klzných častí odpruženia. Diagnostika prípadných ďalších závad. Vrátane mazacích a čistiacich prostriedkov.

35 EUR

Rozobratie a oprava bicykla: demontáž / montáž kolies, vidlice, kľúk, reťaze, kazety, prehadzovača, prešmykovača, bŕzd, stredového zloženia… Čistenie prevodového ústrojenstva. Rozobratie, čistenie, kontrola a mazanie ložísk predného náboja, zadného náboja, stredového zloženia, hlavového zloženia, kladiek prehadzovača, pedálov. Oprava / výmena kabeláže bŕzd a radenia. Centrovanie kolies s tenzometrom. Kompletné nastavenie bicykla, všetkých spojov, skrutiek, radenia a bŕzd. Presné naladenie všetkých ložísk. Výmena opotrebovaných častí.

100 EUR

20 EUR


Odbalenie, kontrola, vyskladanie a nastavenie uťahovacích momentov všetkých komponentov. Kompletné nastavenie, centrovanie kolies, frézovanie osadenia bŕzd, naladenie všetkých ložísk, nastavenie vidlice / tlmiča na jazdca a každý potrebný detail, aby bol bike kvalitne pripravený na jazdu.

60 EUR


25 EUR

25 EURPREVODOVÉ MECHANIZMY - POHON


9 EUR

9 EUR

7 EUR

5 EUR

5 EUR

5 EUR

19 EUR

11 EUR

30 EUR

9 EUR

9 EURBRZDY


8 EUR

5 EUR

5 EUR

5 EUR

9 EUR

15 EUR

7 EURVIDLICA, TLMIČ, SEDLOVKA


19 EUR

55 EUR

od 150 EUR

9 EUR

35 EUR

55 EURKOLESÁ A LOŽISKÁ


3 EUR

5 EUR

17 EUR

13 EUR

5 EUR

11 EUR

7 EUR

25 - 55 EUR

3 EUR

5 EURHODINOVÁ SADZBA

Prácu mimo cenník vždy konzultujeme so zákazníkom. Predĺženie štandardnej doby úkonu môže byť spôsobené napr. neštandardným prevedením, znečistením, oxidáciou, poškodením.

12,50 EUR / 15 minút

25 EUR / 30 minút

50 EUR / 1 hodina

Expres oprava do 24 hodín od momentu prevzatia bicykla od zákazníka. Expres opravu vykonávame v závislosti od stavu, povahy a rozsahu poškodenia. Vopred upozorňujeme, že v prípade komplikovaných servisných zásahov vyžadujúcich si náhradné diely, ktoré nie sú dostupné skladom, nie je možné dodržať 24 hodinovú lehotu.

+ 100%BEZPLATNÝ ODBORNÝ 2 ROČNÝ SERVIS


Pre využitie bezplatného 2 ročného servisu je potrebné preukázať sa dokladom o kúpe od spoločnosti CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. a záručným listom k bicyklu, na ktorý sa bezplatný servis bude vzťahovať.KONTAKTNÉ ÚDAJE