SERVIS BICYKLOV
-

Objednávkový formulár na servis bicykla


CELÝ BICYKEL


Základná príprava na sezónu a bezpečnú jazdu. Kontrola a dotiahnutie všetkých skrutiek a spojov bicykla. Montáž / demontáž kolies, nastavenie vôle nábojov kolies, stredového a hlavového zloženia. Kompletné nastavenie radenia a bŕzd, mazanie reťaze, kontrola a nastavenie pätky prehadzovača. Čistenie klzných častí odpruženia. Diagnostika prípadných ďalších závad. Vrátane mazacích a čistiacich prostriedkov.

od 25 EUR

Rozobratie a oprava bicykla: demontáž / montáž kolies, vidlice, kľúk, reťaze, kazety, prehadzovača, prešmykovača, bŕzd, stredového zloženia… Čistenie prevodového ústrojenstva. Rozobratie, čistenie, kontrola a mazanie ložísk predného náboja, zadného náboja, stredového zloženia, hlavového zloženia, kladiek prehadzovača, pedálov. Oprava / výmena kabeláže bŕzd a radenia. Centrovanie kolies s tenzometrom. Kompletné nastavenie bicykla, všetkých spojov, skrutiek, radenia a bŕzd. Presné naladenie všetkých ložísk. Výmena opotrebovaných častí.

od 80 EUR

15 EUR


Odbalenie, kontrola, vyskladanie a nastavenie uťahovacích momentov všetkých komponentov. Kompletné nastavenie, centrovanie kolies, frézovanie osadenia bŕzd, naladenie všetkých ložísk, nastavenie vidlice / tlmiča na jazdca a každý potrebný detail, aby bol bike kvalitne pripravený na jazdu.

od 40 EUR


od 20 EUR

od 15 EURPREVODOVÉ MECHANIZMY - POHON


od 5 EUR

od 5 EUR

od 4 EUR

od 3 EUR

od 3 EUR

od 3 EUR

od 12 EUR

od 4 EUR

od 30 EUR

od 6 EUR

od 4 EURBRZDY


od 5 EUR

od 3 EUR

od 3 EUR

od 3 EUR

od 6 EUR

od 10 EURVIDLICA, TLMIČ, SEDLOVKA


od 15 EUR

od 30 EUR

od 50 EUR

od 100 EUR

od 5 EUR

od 20 EUR

od 30 EUR

od 50 EURKOLESÁ A LOŽISKÁ


od 1 EUR

od 3 EUR

od 5 EUR

od 8 EUR

od 3 EUR

od 8 EUR

od 5 EUR

od 18 - 25 EUR

od 1 EUR

od 3 EURHODINOVÁ SADZBA

Prácu mimo cenník vždy konzultujeme so zákazníkom. Predĺženie štandardnej doby úkonu môže byť spôsobené napr. neštandardným prevedením, znečistením, oxidáciou, poškodením.

7,50 EUR / 15 minút

15 EUR / 30 minút

30 EUR / 1 hodina

Expres oprava do 24 hodín od momentu prevzatia bicykla od zákazníka. Expres opravu vykonávame v závislosti od stavu, povahy a rozsahu poškodenia. Vopred upozorňujeme, že v prípade komplikovaných servisných zásahov vyžadujúcich si náhradné diely, ktoré nie sú dostupné skladom, nie je možné dodržať 24 hodinovú lehotu.

+ 100%BEZPLATNÝ ODBORNÝ 2 ROČNÝ SERVIS


Pre využitie bezplatného 2 ročného servisu je potrebné preukázať sa dokladom o kúpe od spoločnosti CYKLISTIKA PRE VŠETKÝCH s.r.o. a záručným listom k bicyklu, na ktorý sa bezplatný servis bude vzťahovať.ODVOZ / DOVOZ


Váš bicykel alebo servisný diel od Vás prevezmeme a po servisnom úkone dovezieme späť k Vám domov. Táto služba sa vzťahuje len na okolie Prešova do 25 kilometrov.

6 EUR

Bicykel alebo servisný diel priveziete k nám do kamennej predajne na Rusínskej ulici.

ZADARMOKONTAKTNÉ ÚDAJE